Ürünlerimiz

 MasterBrace® FIB, MasterBrace® FRP (lifli polimer) sistemi içinde yer alan karbon, cam veya aramid esaslı, tek yönlü, lifli polimer kumas (FRP) malzemelerdir.

​​MasterBrace® LAM sistemi, betonarme, çelik ve ahsap elemanların egilme dayanımlarını ve rijitligini artırmak amacı ile kullanılan, ön üretimli, karbon lifli polimer plaka (laminant) malzemelerdir.
​MasterEmaco® S 488, çimento esaslı, tek bile!enli, polimer ve fiber takviyeli, tiksotropik yapısal tamir harcıdır.
​MasterBrace® ADH 1420,  epoksi esaslı, iki bilesenli, solventsiz, akıcı kıvamda, fırçayla yada dökülerek uygulanan, eski betonun yeni betona aderansında ya da farklı tip malzemelerin birbirine baglanmasında kullanılan yapıstırıcıdır.

​MasterBrace® P 3500 epoksi esaslı, iki bilesenli, düsük viskoziteli, MasterBrace® FRP (Lifli Polimer) sistemi için özel olarak geli!tirilmis astar malzemesidir.

MasterBrace® ADH 4000, epoksi esaslı, iki bilesenli, solventsiz, yüksek dayanımlı, MasterBrace® LAM sistemi için özel olarak gelistirilmis yapıstırıcıdır.

MasterBrace® SAT 4500, MasterBrace® FIB sistemi için özel olarak geli!tirilmi!, iki bilesenli, solventsiz, yüksek dayanımlı, epoksi esaslı özel yapıstırıcıdır.
İletişim
Adres   : Kuruçayırlı Tower Turgut Özal Mah.             1940. Cad. No:81 Kat:5 Ofis:23 Yenimahalle/Ankara

Tel        : +90 312 395 29 60

Faks     : +90 312 395 29 61

E-Mail  : info@stanbulyapi.com
Bizden Haberdar Olun
Stanbul
E-posta abonesi olun.
Copyright 2014 © Stanbul | Design By MGA Bilişim